Taal:

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Computer Sources, Inc.
37 Leliarts Lane,
Elmwood Park, NJ 07407
curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM4 50m

Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM4 50m

$1.685,68 
Referentie: VDILL044D4D0050
 

To order contact us;

Computer Sources,Inc.
21B Millar Court
Paramus
NJ 07652 
USA
Mail: mail1235@optonline.net

Minimum order amount $2500.00

Uitgebreide beschrijving

Kenmerken

Snoerlengte

50 m

Aansluiting 1

MTP

Aansluiting 2

MTP

Aansluiting 1 type

Mannelijk

Aansluiting 2 type

Mannelijk

Type glasvezel

OM4

Kleur van het product

Magenta

Ondersteunde golflengten

850 nm

Verlies van insertion

0,5 dB

Reflectieverlies

20 dB

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-10 - 60 įC

Temperatuur bij opslag

-25 - 70 įC

Gewicht en omvang

Diameter van de kabel

3,8 mm

Verpakking

Aantal per verpakking

1 stuk(s)

Breedte verpakking

300 mm

Diepte verpakking

300 mm

Hoogte verpakking

50 mm

Gewicht verpakking

1,01 kg